Ayağa Kaldıran Hasta Koltuğu

Ayağa kaldıran koltuk modelleri için Teknokonfor mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hasta koltukları olarak adlandırılan lift mekanizmalı koltuk modelleri; hasta, engelli ve ihtiyaç sahibi tüm insanlar için en çok tercih edilen koltuk modellerinin başında geliyor. Özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için büyük bir ihtiyaç arz eden hasta koltuk modellerimizdeki en önemli ve en çok beğenilen özellik elbette ki, koltuğun ayağa kaldırma mekanizması.

Ayağa kaldırma mekanizması olarak adlandırılan teknik ismi ise lift mekanizması olan özellikle, ihtiyacı olan herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir mekanizma. Çift motoru sayesinde kolaylıkla kullanılan ayağa kaldıran hasta koltuk modelleri, Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Teknokonfor mağazamızda özel olarak olarak tasarlanarak sizlere sunulmaktadır.

Ayağa Kalkan Koltuk Modelleri

180 derece yatış açısı sayesinde mükemmel bir yatak konumuna gelen aynı zamanda da ayağa kaldıran Teknokonfor Liftli Engelli Hasta Koltuk Modelleri, size özel olarak tasarlanabilmektedir. www.teknokonfor.com.tr adresinde bulunan hasta koltuk modellerimizi inceleyerek sipariş verebilir ya da Masko’da bulunan Teknokonfor mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.