Teknokonfor Hasta Koltuklarında Taksit İmkanı

Teknokonfor Hasta Koltuğu modellerinde vade farksız taksit imkanı bulunmaktadır.

 

KENT HASTA KOLTUĞU

 

Günümüz dünyasında artık birçok istek olmaktan çıktı ve doğruca ihtiyaç olmaya geçti. Özellikle bu yoğun, stresli ve insanı fiziken yoran günlerde evimizden dinlemek hepimizin en büyük haklarından biri. Hele ki, hasta veya engelli bir vatandaşsanız…

İşte Teknokonfonr, uzun yıllardır mobilyacılık sektöründeki birikim ve deneyimlerini sizler için tasarım haline getirmiş ve sizlere mekanizmalı hasta koltuğu modellerini sunmuştur. İster masajlı isterseniz masajlı ve hatta daha birçok opsiyonel özellikte, tamamen sizlere özel olarak üretilebilecek olan hasta koltuğu modellerinin en büyük özelliği çift motorlu olması, 180 dereceye kadar yatar pozisyona gelmesi ve lift yani ayağa kaldırma pozisyonunun bulunmasıdır. 

İstediğiniz renk, kumaş ve şekilde üretilebilecek olan hasta koltuğu modellerimiz, belirlenen kredi kartlarına taksit imkanı da sunmaktadır. www.teknokonfor.com sitesini ziyaret ederek koltuklarımızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçerek koltuklarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.