Hasta Koltukları, Engelli Koltukları

Hasta koltuğu ve engelli koltuğu modellerinde konforu arayanlar için Teknokonfor sizlerle.

Hasta taşıma koltukları, medikal koltuk modelleri arasında en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan koltuk modellerinin başında geliyor. Genellikle yaşlılar için ve engelli vatandaşlar için kullanılan hasta koltuğu modelleri, birçok farklı özelliği ile ihtiyacı olan vatandaşlara daha konforlu bir hayat sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

TEKNOKONFOR HASTA KOLTUKLARI

Koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey koltuğun işlevselliği yani kullanışlılığı ve kullanım kolaylığıdır. Sizlere şıklığın yanında, kullanış ve işlevsellik sunan Teknokonfor hasta koltukları, masaj motoru ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir.

 

Kullanıcısı olan hastalıklı kişi için aynı zamanda ayağa kalkmasına yardımcı moda sahip olan Teknokonfor hasta koltukları çok sık tercih edilen bir koltuk modelidir. Yaşlı ve hasta kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan ve hayat kalitesini arttıran Teknokonfor hasta koltukları kişiye özel dizayn edilerek sizlere bir de bu yönden kullanım kolaylığı sağlar.

Uygun fiyatıyla tüm müşteri kitlesine uygun olan Teknokonfor hasta koltuklarını tercih etmeniz için birçok nedeniniz var.

ENGELLİ KOLTUĞU ÖZELLİKLERİ

Kumanda aracılığı ile kullanımı sağlanan engelli koltuğu modelleri, lift pozisyonu ve yatak olma (180 derece)  pozisyonu sayesinde çok rahat ve konforlu bir hayatı sizlere sunmaktadır.

www.teknokonfor.com sitesine girerek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.