Medikal Hasta Koltuğu

Medikal koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey koltuğun işlevselliğidir.

Hepimizin aklına medikal koltuk dendiği zaman hastanelerde olan koltuk ve yatak modelleri gelse bile son zamanlardaki en ünlü medikal koltuk modelleri ev tipi medikal koltuklar. Kişiye özel ve duruma özel olarak hazırlanan medikal koltuk modelleri yani diğer bir ismi ile hasta koltuk modelleri, uzun uğraşlar sonucunda geniş ve işlevsel bir koleksiyon oluşturan Teknokonfor tarafından özel olarak tasarlanarak üretilmektedir. 

Medikal Hasta Koltuğu Özellikleri 

Medikal koltuk modellerinin en önemli özelliklerinin başında, kullanacak kişinin ergonomisine ve özel durumuna uygun bir şekilde tasarlanarak yapılması gelmektedir. Hasta, yaşlı, engelli ve diğer ihtiyaçları bulunan vatandaşlar için özel olarak hazırlanan hasta koltuğu modelleri, konfor gereken yaşamınıza ekstra bir konfor sunacaktır. 

Dilediğiniz özelliklerde özel olarak üretilebilecek olan hasta koltuğu modelleri için Teknokonfor mağazasını ziyaret edebilirsiniz. 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey koltuğun işlevselliği yani kullanışlılığı ve kullanım kolaylığıdır. 

Sizlere şıklığın yanında, kullanış ve işlevsellik sunan Teknokonfor hasta koltukları, masaj motoru ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir. 

Kullanıcısı olan hastalıklı kişi için aynı zamanda ayağa kalkmasına yardımcı moda sahip olan Teknokonfor hasta koltukları çok sık tercih edilen bir koltuk modelidir. Yaşlı ve hasta kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlayan ve hayat kalitesini arttıran Teknokonfor hasta koltukları kişiye özel dizayn edilerek sizlere bir de bu yönden kullanım kolaylığı sağlar. 

TEKNOKONFOR HASTA KOLTUKLARI ÖZELLİKLERİ

Kumanda aracılığıyla hakimiye sağlanan Teknokonfor hasta koltukları, bir kumanda aracılığıyla kontrol edilir. Kumandasında 4 tuşu bulunan Teknokonfor hasta koltukları, ayak kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı bir şekilde kontrol edilebilir.

Aynı zamanda 180 derecelik yatış açısına sahip Teknokonfor hasta koltukları oldukça geniş ölçülerde üretilir. Kozmik olarak zararlı madde içermeyen koltuk yapısı, omurganıza ve duruşunuza destek sağlar.